13 maart 2018 - 10:00 - Marokko
Een Britse model is onlangs door de politie op de luchthaven van Gatwick gearresteerd nadat ze meerdere passagiers op een vlucht van Easyjet afkomstig uit Marokko had aangevallen.
Parise Leandra Marciana Gale, 27 jaar en moeder van twee kinderen, had zoveel gedronken toen ze op het toestel in Marrakech stapte, dat ze tijdens haar arrestatie dacht dat ze nog in Marokko was.
"Ze was heel agressief tegen veel passagiers en meerdere van hen vroegen haar om te kalmeren. Ze antwoordde toen op vulgaire wijze.", verklaarde de procureur aan de media.
Het model werd tijdens de vlucht gefilmd en de bemanning werd gewaarschuwd. Voor haar gedrag werd ze tot een boete van 150 pond veroordeeld. Parise Leandra Marciana Gale schaamt zich nu voor haar gedrag en heeft aan de passagiers en de bemanning haar excuses aangeboden.
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko