Zoeken

Vrouw probeert cocaïne in gevangenis Casablanca binnen te smokkelen

12 maart 2018 - 17:20 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een jonge vrouw is in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel. Ze probeerde cocaïne in de Oukacha gevangenis binnen te smokkelen.

De vrouw wilde op bezoek gaan bij haar echtgenoot, die vastzit voor drugshandel. Tijdens een fouillering werd in haar ondergoed een bolletje harddrugs aangetroffen.

Toen de cocaïne werd ontdekt probeerde de jonge vrouw de gevangenisbewaakster om te kopen. Ze bood haar 7000 dirham aan. De gevangenismedewerkster weigerde en waarschuwde haar hiërarchie.

De jonge vrouw werd gearresteerd en afgelopen woensdag door de procureur des koning bij de rechtbank van eerste aanleg in Casablanca gehoord.

Lees meer

Passagier met rugzak vol cocaïne betrapt op luchthaven Casablanca

Een Ghanese man is donderdag door de politie op de luchthaven van Casablanca gearresteerd voor cocaïnesmokkel.

Gevangenis Casablanca: 36 bezoeksters met drugs gepakt

In slechts drie maanden tijd werden 36 vrouwen die gedetineerden kwamen bezoeken in de Oukacha gevangenis in Casablanca, met drugs betrapt.

Marokko: vrouw opgepakt met drugs in schoenen voor vriendje in gevangenis

De politie van Ain Sebaa-Hay Mohammedi in Casablanca heeft vrijdag een vrouw gearresteerd die drug in de Oukacha gevangenis probeerde binnen te smokkelen.

Vrouw uit Angola met cocaïne gepakt op luchthaven Casablanca

Een vrouw uit Angola is donderdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.

Marokko: Braziliaanse met bijna kilo cocaïne in maag gearresteerd

Een Braziliaanse vrouw is op de luchthaven van Casablanca met bijna twee kilo cocaïne betrapt.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team