Dounia Batma is een prostituee volgens Wikipedia
Op de pagina van Dounia Batma wordt de Marokkaanse zangeres een prostituee genoemd. Een internetgebruiker zou de biografie van de zangeres in het Darija hebben gewijzigd.
29 april 2019 - 15:20 - Cultuur
Dounia Boutazout vierde afgelopen zaterdag haar trouwfeest in de aanwezigheid van tientallen Marokkaanse celebs, familie en vrienden.
De ster van ’Kabour en Chaabia’ had vorige week al op social media laten weten dat ze ging trouwen en zich 100% in haar huwelijk wilde investeren. Ze vertelde ook dat haar carrière even zal moeten wachten.
Het trouwfeest van de actrice met een zakenman uit Sidi Slimane werd door de media op beeld vastgelegd. Dounia Boutazout was dolgelukkig, zoals haar tranen in onderstaand filmpje van de website Lalla Fatema aantoont.
Dounia Boutazout zal binnen enkele dagen te zien zijn in de nieuwe serie van Al Aoula, ’Takchira’, die tijdens de maand Ramadan zal worden uitgezonden.
Lees meer
Op de pagina van Dounia Batma wordt de Marokkaanse zangeres een prostituee genoemd. Een internetgebruiker zou de biografie van de zangeres in het Darija hebben gewijzigd.
Tientallen celebrities waren vorige week in Marrakech aanwezig voor de Dior Cruise Show. Ook Jessica Alba was aanwezig en vierde de dag voor de modeshow haar verjaardag in de...
Loubna Abidar is voor de derde keer getrouwd. De Marokkaanse actrice vierde deze week haar trouwfeest in Marrakech.
Dounia Boutazout zet haar acteercarrière even op pauze om zich aan haar familie te wijden. De Marokkaanse actrice gaat in de komende dagen trouwen.
Marokkaanse actrice Dounia Boutazout is deze week van een gezonde baby bevallen.