Trouwfeest Marokkaanse actrice Loubna Abidar (video)
Loubna Abidar is voor de derde keer getrouwd. De Marokkaanse actrice vierde deze week haar trouwfeest in Marrakech.
18 juni 2019 - 20:20 - Cultuur
Fleur East, een Britse zangeres bekend van de talentenshow X-Factor UK, heeft Marokko gekozen om met haar verloofde Marcel Badiane-Robin te trouwen.
De zangeres werd in 2005 bekend dankzij haar deelname aan het televisieprogramma met de band "Addictiv ladies". Haar doorbraak maakte ze echter pas in 2014 met een live prestatie in de show. Ze verloor de finale maar haar carrière was eindelijk op gang. Fleur East bracht een jaar later haar eerste solo album "Love, sax and flashback" uit.
Op het trouwfeest van de zangeres en Marcel Badiane-Robin waren zonder verrassing tientallen - vooral Britse - beroemdheden aanwezig. Onder hen Harry Redknapp, voetbalcoach en winnaar van de realityshow "I’m a celebrity", en zijn vrouw Sandra, televisiepresentatrice.
Fleur (31) was dolblij na haar bruiloft in Marrakech. "Het was de mooiste dag van mijn leven, zo vol liefde. Ik kon niet wachten om Marcel mijn man te noemen, het is een droom. Ons trouwfeest was perfect en het weer was prachtig.", verklaarde de jonge zangeres aan Hello! Magazine UK.
Tijdens de bruiloft zong Fleur East haar liedje "Sax" en het liedje "If I ain’t got you" van Alicia Keys voor haar gasten.
Lees meer
Loubna Abidar is voor de derde keer getrouwd. De Marokkaanse actrice vierde deze week haar trouwfeest in Marrakech.
Dounia Boutazout vierde afgelopen zaterdag haar trouwfeest in de aanwezigheid van tientallen Marokkaanse celebs, familie en vrienden.
Nabyla Maan, Marokkaanse zangeres, is donderdag van haar tweede kindje bevallen. Ze deelde het goed nieuws zelf met haar fans op sociale media.
Elissa, diva van de Libanese muziek, wil in het Darija zingen. Dat deelde ze zelf mee op een persconferentie kort voor haar optreden op het Mawazine festival dat van 21 tot 29...
Latifa Raafat is zwanger. De 53-jarige Marokkaanse zangeres verwacht haar eerste baby. Ze toonde afgelopen weekend trots haar babybump in Agadir.