Zoeken

Dure diamant gestolen in Marrakech

13 maart 2019 - 16:10 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een personeelslid van een hotel in Marrakech wordt ervan beschuldigd een diamanten ring in een kamer te hebben gestolen. De ring is het eigendom van een rijke klant van het hotel en is een kleine fortuin waard.

Al Ahdath Al Maghribia bericht dat de klant de diefstal ontdekte en onmiddellijk de directie van het hotel gelegen op de weg van Safi waarschuwde.

De diamanten ring zou meerdere miljoenen dirhams waard zijn. De politie werd op de hoogte gebracht en de bewakingsbeelden werden geanalyseerd. Een kuisvrouw werd gefilmd toen ze snel de kamer verliet. Blijkbaar was ze vergeten dat er bewakingscamera’s waren.

De vrouw werd gearresteerd en in bewaring gesteld. Ze zal worden berecht voor diefstal. De diamanten ring werd teruggevonden en aan de rechtmatige eigenaar teruggegeven.

Lees meer

Marokko: Italiaanse maffiabaas gearresteerd

Mooie vangst voor de Marokkaanse politie die de arrestatie heeft aangekondigd van een belangrijke Italiaanse maffiabaas in de regio van Marrakech.

Marokko: dieven breken in in politiekantoor

Twee inbrekers zijn een politiekantoor in Kenitra binnengedrongen om computers en motorfietsen te stelen.

Algerijnen opgepakt voor diefstal in Marrakech

De politie heeft donderdag twee Algerijnse onderdanen gearresteerd voor een diefstal in een luxe hotel in Marrakech.

Marokko: politie gebruikt wapens om gewapende verdachten te arresteren

Politieagenten hebben zondagochtend in Casablanca hun wapens moeten gebruiken om meerdere verdachten, waaronder een vrouw, te arresteren.

Marokko: bende opgepakt voor meerdere roofovervallen in Marrakech

De politie heeft de arrestatie aangekondigd van een bende die gespecialiseerd was in brutale overvallen in Marrakech.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team