26 februari 2019 - 15:30 - Marokko
Politieagenten hebben zondagochtend in Casablanca hun wapens moeten gebruiken om meerdere verdachten, waaronder een vrouw, te arresteren.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden de vier verdachten in de wijk Anfa door een motorbrigade opgemerkt. Alle vier zouden betrokken zijn bij meerdere roofovervallen.
Het groepje werd op heterdaad betrapt door de motoragenten. Ze hadden net een mobiele telefoon gestolen en de eigenaar met een mes bedreigd.
Alle vier verzetten zich toen de agenten hen wilden arresteerden. Een van de verdachten bedreigde de agenten zelfs met een mes, waardoor de ambtenaar zijn dienstwapen gebruikte om hem te overmeesteren.
De verdachten werden uiteindelijk gearresteerd en in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek. Een vijfde verdachte wiens identiteit bekend is, wordt nog gezocht.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project