2 april 2021 - 13:50 - Marokko
Afgelopen woensdag is de derde rijstrook van de snelweg Casablanca-Berrechid officieel in gebruik genomen door Abdelkader Amara, minister van Uitrusting, Transport, Logistiek en Water.
De operatie om de snelweg tussen Casablanca en Berrechid te verbreden is een 100% Marokkaans project en werd uitgevoerd door de Société Nationale des Autoroutes du Maroc (ADM).
In een toespraak meldde minister Amara dat er naast de verbreding van het wegdek ook twee spoorbruggen bij de luchthaven Mohammed V in gebruik zijn genomen. Daarnaast zijn er in het kader van dit project bruggen voor voetgangers geïnstalleerd. De werkzaamheden hebben in totaal 350 miljoen dirham gekost.
Voor de voltooiing van het hele bouwproject moet er nog een stuk snelweg van 16 kilometer tussen Berrechid en Casablanca worden verbreed. Daarnaast komt er een dubbele voetgangersstrook die over 5 maanden af moet zijn.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko