Voetbalwedstrijd Marokko-Mauritanië vandaag
Marokko speelt vandaag een kwalificatiewedstrijd tegen Mauritanië voor de Afrika Cup 2021. De wedstrijd wordt in het Moulay Abdellah complex in Rabat gespeeld.
3 oktober 2019 - 21:10 - Sport
Marokko moest op 18 oktober in Rabat een kwalificatiewedstrijd voor de African Championship of Nations 2020 tegen Algerije spelen.
De wedstrijd stond in het Moulay Abdellah sportcomplex in Rabat gepland. Het stadion wordt momenteel echter opgeknapt om de finale van de Troocup op 18 november dit jaar te verwelkomen.
Le360 bericht dat daarom werd besloten om de wedstrijd uit te stellen naar zaterdag 19 oktober en dat deze in het stadion van Berkane zal worden gespeeld.
Marokko en Algerije hadden op 21 september tijdens de heenwedstrijd in Blida 0-0 gelijk gespeeld. Deze keer zullen de Atlas Leeuwen mogen rekenen op enkele grote spelers zoals Salaheddine Saidi, Ayoub El Kaabi en Abdelkarim Baadi, alle drie geblesseerd tijdens de heenwedstrijd.
Als de spelers van Houcine Ammouta zich voor het Afrikaans kampioenschap kwalificeren zullen ze allen recht hebben op een premie van 120.000 euro.
Lees meer
Marokko speelt vandaag een kwalificatiewedstrijd tegen Mauritanië voor de Afrika Cup 2021. De wedstrijd wordt in het Moulay Abdellah complex in Rabat gespeeld.
De lokale spelers van het Marokkaanse elftal spelen op 21 september een kwalificatiewedstrijd tegen Algerije voor de African Championship of Nations 2020.
Djamel Belmadi, coach van het lokaal Algerijns elftal, vertelde dinsdag tijdens een persconferentie dat hij schaamte had gevoeld tijdens de wedstrijd tegen Marokko.
Marokko moest op vrijdag 20 september een kwalificatiewedstrijd tegen Algerije spelen voor de African Championship of Nations 2020. De wedstrijd werd echter op vraag van de...
Het lokaal Marokkaans elftal zal op 15 november niet tegen Togo spelen. Het oefeninterland werd vanwege timingproblemen geannuleerd.