1 november 2019 , 21:00 - Saïd A. - Sport
Het lokaal Marokkaans elftal zal op 15 november niet tegen Togo spelen. Het oefeninterland werd vanwege timingproblemen geannuleerd.
De wedstrijd was voor beide elftallen bedoeld als een voorbereiding op de African Championship of Nations 2020.
Het duel stond oorspronkelijk op 15 november gepland, een dag voor de kwalificatiewedstrijd van Togo tegen Kaapverdië voor de Afrika Cup 2021.
Het Togolees lokaal elftal en het A-team worden echter door dezelfde coach getraind. Claude Leroy heeft er daarom voor gekozen om de voorkeur te geven aan de voorbereiding van het A-team en zich op de kwalificatiewedstrijd te focussen.
Togo plaatse zich voor de African Championship of Nations 2020 door Benin en Nigeria te verslagen. Marokko kwalificeerde zich door Algerije uit te schakelen. De spelers van Houcine Ammouta hebben een tweede oefenduel gepland staan tegen Guinee op 19 november.
Amerikaans koppel neemt zieke straatkat mee van huwelijksreis in Marokko
Madonna gespot in medina van Marrakech met shirt Achraf Hakimi
Marokko opent twee nieuwe megahavens
Royal Air Maroc huurt gedwongen piloten en vliegtuigen
Marokko voert laatste fase belastingplan voor rokers uit
Lege stoelen in uitverkochte stadions: Marokko heeft een probleem
Lege stoelen in uitverkochte stadions: Marokko heeft een probleem
Zambiaanse middenvelder slikt kritiek op Marokko in na 3-0 nederlaag
Sichone na nederlaag tegen Marokko: "Het was al te laat"
Marokko kent tegenstander voor achtste finale Afrika Cup
Cristiano Ronaldo over jacht op 1000 goals: "Inshallah!"
Walid Regragui slaat keihard terug na kritiek, verstevigt greep op Marokko
Marokko stelt groepswinst veilig na gemakkelijke zege op Zambia, El Kaabi spectaculair
Kylian Mbappé viert kerst met familie in Rabat