Marrakech in top 20 beste vakantiesteden in 2020
Forbes heeft Marrakech opgenomen in een nieuwe ranglijst van twintig beste steden voor toeristen in 2020.
- Marokko
Dakhla staat in de top tien van beste toeristische bestemmingen in 2020. Dat blijkt uit een nieuwe ranking van reisspecialist Intrepid Travel.
Lonely Planet, die de ranglijst publiceerde, bericht dat het Australisch reisagentschap toeristen aanmoedigt om de stad in het zuiden van Marokko, maar ook Marrakech te bezoeken.
Dakhla dankt deze uitstekende ranking aan zijn witte zandduinen, kristalheldere stranden, zeevruchten en de gastvrijheid van de plaatselijke bevolking. Bovendien heeft de stad een gematigd woestijnklimaat.
De stad is in de afgelopen jaren een populaire toeristische bestemming geworden. De regering heeft tientallen ontwikkelingsprojecten in de regio gestart om de infrastructuur te verbeteren en de stad nog aantrekkelijker te maken voor toeristen. Vorig jaar steeg het toerisme in de regio Dakhla Oued Eddahab met 21 procent.
Lees meer
Forbes heeft Marrakech opgenomen in een nieuwe ranglijst van twintig beste steden voor toeristen in 2020.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft woensdag twee nieuwe besmettingen met het coronavirus in de regio Laayoune-Sakia El Hamra bevestigd.
Rabat is 47e in de top vijftig van meest Instagrammable steden in de wereld in 2020. Dat blijkt uit een nieuwe ranking van reiswebsite "Big Seven Travel".
De provinciale directeur van uitrusting en vervoer in Dakhla heeft toeristische transportbedrijven opgeroepen om alle reizen naar de regio Dakhla-Oued Eddahab te annuleren.
Marrakech staat in de top tien van minst dure steden voor toeristen in de wereld. Een dagje in Marrakech doorbrengen kost gemiddeld 46,96 euro.