Meest recente cijfers coronavirus in Marokko
Het aantal coronavirus besmettingen in Marokko bereikt dinsdagochtend 3046 gevallen. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
11 april 2020 - 13:00 - Marokko
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht vandaag dat 153 nieuwe coronavirus besmettingen werden vastgesteld in het land.
Sinds het begin van de epidemie werd bij 1527 mensen een besmetting met het coronavirus geconstateerd. 110 patiënten overleden aan de gevolgen daarvan, 13 meer dan gisteren.
Positiever nieuws is dat 141 patiënten volledig zijn genezen en dat 6207 mensen negatief werden getest.
Casablanca-Settat blijft de lijst aanvoeren van meest getroffen regio’s met 439 coronabesmettingen. De rest van de lijst blijft ook bijna onveranderd: Marrakech-Safi (287), Rabat-Salé-Kenitra (226), Fez-Meknes (185), Tanger-Tetouan-Al Hoceima (141), Oriental (103), Draa-Tafilalet (71), Beni Mellal-Khenifra (46), Souss-Massa (22), Laayoune-Sakia El Hamra (4), Dakhla-Oued Ed Dahab (2) en Guelmim-Oued Noun (1).
Lees meer
Het aantal coronavirus besmettingen in Marokko bereikt dinsdagochtend 3046 gevallen. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Bijna twee maanden nadat het eerste geval werd geïdentificeerd, heeft Marokko zondag de grens van 4000 coronavirus besmettingen overschreden. Van zondag op maandag werden 168...
Van zaterdag op zondag werd in Marokko bij 90 mensen het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het Marokkaanse ministerie van Gezondheid.
Marokko staat op het punt om de grens van 3000 coronabesmettingen te overschrijden. In de afgelopen 24 uur werden 170 nieuwe besmettingen vastgesteld.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht dat van dinsdag op woensdag 166 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld.