Dagelijkse update coronavirus Marokko
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht dat van dinsdag op woensdag 166 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld.
5 mei 2020 - 10:00 - Marokko
Het aantal bevestigde coronavirus besmettingen in Marokko bereikt dinsdagochtend 5053. In de afgelopen 24 uur werd het virus bij 324 mensen vastgesteld, waarvan 103 in de regio Casablanca-Settat.
Volgens de nieuwe cijfers van het ministerie van Gezondheid overleden 179 mensen aan de gevolgen van het virus, wat een sterftecijfer van 3,54 procent vertegenwoordigd.
Sinds het begin van de pandemie in Marokko werden tevens 1653 patiënten (31,3 procent) genezen verklaard en werden 40.249 mensen negatief getest op het virus.
Casablanca-Settat is het meest getroffen door de coronapandemie met 1306 besmettingen. De andere nieuwe gevallen werden in Marrakech-Safi (1076), Tanger-Tetouan-Al Hoceima (730) en Fez-Meknes (662) geregistreerd.
In de regio’s Draa-Tafilat (548), Rabat-Salé-Kenitra (342), Oriental (175), Beni Mellal-Khenifra (84), Souss-Massa (51), Guelmim-Oued Noun (39), Laayoune-Sakia El Hamra (4) en Dakhla-Oued Eddahab (2) werden van maandag op dinsdag geen nieuwe gevallen gemeld.
Lees meer
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht dat van dinsdag op woensdag 166 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld.
Het aantal besmettingen met het coronavirus in Marokko blijft toenemen, maar minder snel dan enkele weken geleden. Van woensdag op donderdag werden 110 nieuwe besmettingen...
In Marokko werden van vrijdag op zaterdagochtend 71 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid in een nieuwe update.
Marokko heeft in de afgelopen 24 uur 78 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid heeft 33 nieuwe besmettingen met het coronavirus geregistreerd in de afgelopen 24 uur.