Zoeken

Dagelijkse update coronavirus Marokko

6 mei 2020 - 10:00 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht dat van dinsdag op woensdag 166 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld.

Met deze nieuwe gevallen loopt het aantal coronapatiënten in het koninkrijk op tot 5219. Marokko verwacht deze week een piek van de pandemie.

De afdeling bericht tevens dat 1838 patiënten genezen werden verklaard en dat 181 mensen aan het coronavirus zijn overleden.

Sinds het begin van de epidemie werden bovendien 44.351 mensen negatief getest in het land.

Casablanca-Settat is al weken de meest getroffen regio met tot nu toe 1362 bevestigde coronavirus besmettingen. Daarna volgen Marrakech-Safi (1091), Tanger-Tetouan-Al Hoceima (740), Fez-Meknes (665), Draa Tafilalet (551) en Rabat-Salé-Kenitra (453).

Lees meer

Coronavirus Marokko: cijfers van donderdag 20 mei

Het aantal besmettingen met het coronavirus in Marokko blijft toenemen, maar minder snel dan enkele weken geleden. Van woensdag op donderdag werden 110 nieuwe besmettingen...

Coronavirus Marokko: forse daling nieuwe besmettingen

Het aantal besmettingen met het coronavirus is in de laatste dagen flink gedaald in Marokko. In de afgelopen 24 uur werden slechts 45 nieuwe besmettingen vastgesteld.

Covid-19 Marokko: 71 nieuwe besmettingen

Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht dat van woensdag op donderdag 71 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld in het koninkrijk.

Coronavirus Marokko: dagelijkse update

Van dinsdag op woensdag werden in Marokko 1510 nieuwe besmettingen met het coronavirus geregistreerd. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.

Coronavirus Marokko: 71 nieuwe besmettingen, Casablanca problematisch

In Marokko werden van vrijdag op zaterdagochtend 71 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid in een nieuwe update.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team