Update coronavirus Marokko: piek deze week verwacht
Nieuwe gegevens van het ministerie van Gezondheid geven aan dat in de afgelopen 24 uur 174 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld in Marokko.
- Marokko
Mohamed Amine Berraho, Marokkaanse epidemioloog, heeft zijn voorspellingen gegeven over de piek van de coronavirus epidemie in Marokko.
"Volgens de beschikbare epidemiologische gegevens en wiskundige modellering van de evolutie van de epidemie, kunnen we met redelijke waarschijnlijkheid voorspellen dat de piek tussen de laatste week van april en de eerste week van mei zal plaatsvinden.", vertelde de expert aan Le360.
De evolutie van de epidemie hangt volgens Berraho ook af van de maatregelen die worden getroffen en die evolueren naargelang de vooruitgang van de epidemie. Een ander factor is de naleving van de basis hygiëneregels onder de bevolking.
In Marokko werden tot op heden 1346 coronavirus besmettingen vastgesteld. 96 patiënten overleden aan de gevolgen daarvan.
Lees meer
Nieuwe gegevens van het ministerie van Gezondheid geven aan dat in de afgelopen 24 uur 174 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld in Marokko.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht dat van dinsdag op woensdag 166 nieuwe besmettingen met het coronavirus werden vastgesteld.
In Marokko werden van zaterdag op zondag 15 nieuwe coronabesmettingen vastgesteld. Het aantal coronapatiënten loopt daarmee op tot 2685.
Het Marokkaanse ministerie van Gezondheid bericht vandaag dat 153 nieuwe coronavirus besmettingen werden vastgesteld in het land.
In Marokko is het aantal besmettingen met het coronavirus van zaterdag op zondag naar 516 gevallen toegenomen.