27 januari 2023 - 22:00 - Marokko
De autoriteiten in Chefchaouen hebben de controles op restaurants opgeschroefd. Een gemengde commissie bezocht verschillende restaurants in de stad om de hygiëne- en kwaliteitsnormen te controleren.
Volgens plaatselijke bronnen heeft de commissie, bestaande uit vertegenwoordigers van de lokale autoriteiten en de Voedsel- en Warenautoriteit (ONSSA), verrassingsbezoeken gebracht aan verschillende eetgelegenheden in de stad, die veel bezocht worden door toeristen.
Lees ook: Sluiting van verschillende restaurants in Noord-Marokko
Tijdens deze controles werd gekeken naar de staat van de restaurants, de opslag van voedingsmiddelen en de hygiëne van de plaatsen waar ze worden voorbereid. Dezelfde bronnen benadrukken dat er geen significante overtredingen zijn geconstateerd, behalve enkele opmerkingen en aanvullende adviezen aan de eigenaren van de bezochte restaurants.
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie
Marokkaanse politici naar buitenland gevlucht
Moulay Hassan ontmoet Palestijnse kinderen in Tetouan (video)
Zomer van wanorde in Al Hoceima