Zoeken

Casablanca: uitstap koppel komt duur te staan

6 april 2020 - 17:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een koppel is in Casablanca in de problemen geraakt na een poging te hebben gedaan om de sanitaire noodtoestand te omzeilen.

Het koppel betaalde een ambulance chauffeur om hen naar Safi te brengen. Het voertuig werd echter op enkele kilometers van de stad bij een wegversperring gecontroleerd.

In de ambulance ontdekten de agenten het getrouwd koppel. Beiden deden nog om poging om aan een straf te ontsnappen door te doen alsof ze ziek waren.

De agenten geloofden hen niet. Uiteindelijk gaven de vrouw en man toe dat ze de chauffeur 3000 dirham hadden betaald om hen naar Safi te brengen. Beiden werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.

Lees meer

Marokko: vrouw met minnaar betrapt tijdens lockdown

Een overspelig koppel is erin geslaagd om elkaar te bezoeken in de regio van Tiznit, dit ondanks de noodtoestand die in het hele land van kracht is.

Buitenlands koppel zorgt voor paniek in Marrakech

Een Frans koppel heeft eerder deze week voor flink wat paniek gezorgd in Marrakech. Het koppel meldde zich in het Ibn Zohr ziekenhuis met coronavirus-symptomen.

Marokko: man vermoordt vrouw tijdens lockdown

Een verdachte is vorige week in het Marokkaanse Safi gearresteerd voor de moord op zijn 42-jarige vrouw.

Brits koppel "gelukkig" met lockdown in Marokko

Henry en Priscilla Sacramento zitten sinds de sluiting van de grenzen in maart dit jaar vast in Marokko. Het koppel afkomstig uit Gibraltar, maakte de keuze om in het koninkrijk...

Spanje: Marokkaans koppel met 100.000 euro betrapt (foto)

Een Britse man en zijn vrouw, beiden van Marokkaanse afkomst, hebben geprobeerd om een politieman in de haven van Tarifa om te kopen om niet te worden gecontroleerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team