Jonge Marokkanen slachtoffer Spaanse oplichter
Een Spanjaard is in Marokko door de Koninklijke gendarmerie gearresteerd voor het verkopen van valse werkcontracten aan jongeren die naar Spanje wilden vertrekken.
11 oktober 2019 - 16:30 - Marokko
De politie van Sidi Bernoussi in Casablanca heeft een getrouwd koppel gearresteerd voor oplichting. De twee verkochten valse werkcontracten voor het buitenland.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN lichtte her koppel zeker 21 mensen op. Allen deden aangifte tegen de man en zijn vrouw.
De dienst bericht dat de slachtoffers tussen 5000 en 70.000 dirham aan het koppel hadden betaald voor een werkcontract in het buitenland.
Tijdens een huiszoeking bij de twee verdachten van 48 en 29 jaar werden kopieën van Marokkaanse identiteitskaarten, zeven paspoorten en meerdere schuldbekentenissen van de slachtoffers gevonden. Het onderzoek loopt nog.
Lees meer
Een Spanjaard is in Marokko door de Koninklijke gendarmerie gearresteerd voor het verkopen van valse werkcontracten aan jongeren die naar Spanje wilden vertrekken.
Een jong Braziliaans koppel is op de Mohammed V luchthaven in Casablanca betrapt met 2,1 kilo cocaïne in hun maag.
Bab Darna is het middelpunt van een grote vastgoedschandaal in Marokko. De groep lichtte zeker 855 kopers op voor een geschatte bedrag van 400 miljoen dirham.
Een koppel is in Casablanca in de problemen geraakt na een poging te hebben gedaan om de sanitaire noodtoestand te omzeilen.
Drie Marokkanen stonden vorige week in Meknes terecht voor het oprichting van een criminele organisatie, fraude en oplichting via internet.