Zoeken

Bravo club stelt opening vakantieclubs in Marokko uit

20 juni 2020 - 20:40 - Economie

Geschreven door Nawel Serdouni

Uit vrees voor een heropleving van de coronavirus pandemie en de onduidelijkheid over de heropening van de grenzen in Marokko en in Europa, heeft Bravo club besloten om de opening van zijn vakantieclubs uit te stellen.

In een bericht aan reisagentschappen laat Bravo club weten dat de opening van de clubs in Marokko en Tunesië pas in oktober plaats zal vinden. In de rest van de wereld staat de opening van de clubs tussen september en november gepland.

Volgens de vakantiespecialist is het door de actuele gezondheidscrisis niet mogelijk om nu al te openen. Meerdere hotels waarmee de groep samenwerkt hebben eveneens besloten om deze zomer dicht te blijven.

Ook bericht Bravo Club dat alle luchthavenbedrijven waarmee de groep samenwerkt, hun vluchten hebben moeten annuleren of verminderen, wat het aanbieden van vakantiepakketten bemoeilijkt.

Lees meer

Opening hotel Cristiano Ronaldo in Marrakech eindelijk gepland

Er is eindelijk meer duidelijkheid over de langverwachte opening van het nieuw hotel van Cristiano Ronaldo in Marrakech.

Marokko verliest mogelijk 10 miljoen toeristen

De impact van de wereldwijde gezondheidscrisis op het Marokkaanse toerisme is groot. Volgens verschillende onderzoeken zal Marokko tot 10 miljoen toeristen verliezen in 2020.

TUIfly gaat terug naar Marokko vliegen

TUIfly gaat in de komende dagen de vluchten naar Marokko hervatten. Dat laat de groep zelf in een verklaring weten.

Hotel Cristiano Ronaldo in Marrakech opent in 2019

Het is officieel. Cristiano Ronaldo zal zijn eerste hotel in Marrakech in de loop van 2019 openen.

Hotel Cristiano Ronaldo in Marrakech gaat niet open

De opening van het hotel van Cristiano Ronaldo in Marrakech zal naar verwachting worden uitgesteld vanwege de wereldwijde coronacrisis.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team