2 maart 2013 - 12:55 - Sport
Het boek ’Bad Boy’ over de ondergang van Badr Hari, wordt mogelijk verfilmd. ’Bad Boy’, geschreven door Abdelkader Benali, komt in augustus uit.
Vrijdag vertelde Benali in NTR-programma De Halve Maan dat hij in gesprek was met een bekende Nederlandse filmmaker voor de verfilming van ’Bad Boy’. De schrijver weigert voor nu de naam van de filmmaker te onthullen.
In ’Bad Boy’, bijnaam gegeven aan Badr Hari in Nederland, vertelt Abdelkader Benali hoe de Marokkaanse kickbokser, afkomstig uit een volkswijk, één van de meest bekende en gevreesde bokser allertijden werd. Ook staat er in hoe Hari in een neerwaartse spiraal van geweld, rechtszaken en gevangenisstraffen verzeild is geraakt.
In Nederland is Badr Hari aangeklaagd in negen geweldszaken, met inbegrip van een poging tot moord. In januari besloot de rechter hem voorwaardelijk vrij te laten.
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?