12 april 2013 - 10:49 - Sport
Badr Hari stapt eind mei terug in de ring, voor een gevecht tegen Zabit Samedov in de Russische hoofdstad Moskou. De kick-boxer vertelde dit zelf aan RTL-Boulevard.
Medio maart had Hari deelgenomen aan de K-1 World Grand Prix in Zagreb. Hij had er Zabit Samedov verslagen in de kwartfinale, maar moest de halve finale laten schieten door een voetblessure.
Donderdag vertelde de Marokkaan niet 100% hersteld te zijn van zijn blessure. Het blijft wel trainen en belooft voor zijn volgende gevecht in topvorm te zijn.
Badr Hari is in Nederland aangeklaagd in negen geweldszaken waarvan een poging tot doodslag. In januari besloot de rechter hem voorwaardelijk vrij te laten. De K1 kampioen riskeert 12 jaar cel.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie