Badr Hari uit gips
Kickbokser Badri Hari is sinds maandag uit het gips. Dat meldde zijn advocaat Jacques de Wit aan Shownieuws. Sinds vorige week is Hari ook weer rustig aan het trainen.
18 maart 2013 - 12:15 - Sport
Vrijdagavond hebben 625.000 kijkers het gevecht van Badr Hari tegen Zarbit Samedov gevolgd op RTL7. De K1 World GP Final was daarmee het 25e best bekeken programma in Nederland meldt De Telegraaf.
Badr Hari versloeg Samedov op punten maar moest opgeven doordat hij tijdens het gevecht een voetbreuk opliep.
De Marokkaan moest de halve finale tegen Ismael Londt vechten in Zagreb. Vooral een finale tussen Hari en de Kroatische Mirko Filipovic, uiteindelijke winnaar van het tornooi, was veel verwacht.
Zondag is de kickbokser terug naar Nederland gekeerd in een rolstoel. Op Twitter plaatste Badr Hari een foto van zijn gebroken voet voor degenen die hem niet geloofden.
Lees meer
Kickbokser Badri Hari is sinds maandag uit het gips. Dat meldde zijn advocaat Jacques de Wit aan Shownieuws. Sinds vorige week is Hari ook weer rustig aan het trainen.
Televisiezender RTL7 gaat de terugkeer van Badr Hari in de ring, tijdens de K1 World Grand Prix in Zagreb, live uitzenden. Dat meldt Mediacourant.
Badr Hari moest vrijdagavond het K-1 World GP tornooi vroegtijdig staken. De Marokkaan heeft vermoedelijk zijn voet gebroken.
Vandaag doet Badr Hari zijn grote comeback in de kickboksring. Vanavond vecht de Marokkaan tegen Zabit Samedov in de K-1 World GP in Zagreb.
Badr Hari hoeft nog niet voor de rechter te verschijnen. Volgens een woordvoerster van het Openbaar Ministerie worden nog steeds getuigen gehoord en is het rapport van een...