Badr Hari wint van Zabit Zamedov in K1-tornooi
K1 zwaargewicht kampioen Badr Hari heeft vanavond, tijdens de K-1 World Grand Prix in Zagreb, op punten gewonnen tegen Zabit Samedov uit Azerbeidzjan.
24 februari 2013 - 15:11 - Sport
Badr Hari keert op 15 maart in de Kroaatse hoofdstad Zagreb, terug in de ring. De Marokkaanse kickbokser komt uit tegen Zabit Samedov.
Volgens Kroaatse media zal Badr Hari, Ben Edwards vervangen tegen Samedov, in de kwartfinales van de ’K1 World Grand Prix’.
In Kroatië, waar Hari "één van de beste kickboksers van de wereld" wordt genoemd, komt de bokser uit onder Marokkaanse vlag.
Hari, die deze week de samenwerking met zijn manager Yves Gijrath heeft beëindigd, is in Nederland aangeklaagd in verschillende geweldszaken. Vorige maand werd hij voorwaardelijke vrijgelaten.
Een celstraf van 12 jaar hangt Badr Hari boven het hoofd. Daarom zal hij toestemming moeten vragen om naar Kroatië te mogen reizen.
Lees meer
K1 zwaargewicht kampioen Badr Hari heeft vanavond, tijdens de K-1 World Grand Prix in Zagreb, op punten gewonnen tegen Zabit Samedov uit Azerbeidzjan.
Badr Hari is in Zagreb aangekomen. De Marokkaanse kickbokser vecht er op 15 maart tegen Zabit Samedov, in de kwartfinale van de K1 World Grand Prix.
Bekijk alle gevechten van vanavond, ook die van Badr Hari, in de K1 Word GP 2013 live. Vanavond staat de Marokkaan voor zijn eerste gevecht tegenover de Rus Zabit Samedov.
Badr Hari vecht deze zaterdag 25 mei om 19 uur tegen Zabit Samedov, tijdens het ’Legend’ gala in de Minor Arena in Moskou.
Badr Hari stapt op 9 november terug in de ring, voor een gevecht tegen de Rus Alexey Ignashov in Moskou.