30 januari 2018 - 10:00 - Wereld
De rechtbank van Breda heeft de behandeling van de aanvraag omtrent een uitlevering van Said Chaou aan Marokko tot februari uitgesteld.
Bronnen dicht bij het dossier vertelden aan Le360 dat de zitting van maandag achter gesloten deuren plaatsvond. Chaou wordt door Inez Weski verdedigd. De advocate is bekend van meerdere zware strafzaken, waaronder enkele liquidatieprocessen.
Weski verklaarde een tijdje terug dat ze "haar best zou doen" om te voorkomen dat Chaou aan Marokko wordt uitgeleverd, omdat hij er mogelijk "voor zijn politieke activiteiten" zal worden vervolgd.
Marokko verdenkt Chaou van drugshandel en van het financieren van de protesten in de Rif. De Marokkaanse autoriteiten hebben twee aanhoudingsbevelen tegen hem uitgevaardigd en eisen al jaren zijn uitlevering.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots