25 augustus 2020 - 12:40 - Wereld
Een Nederlandse man is afgelopen weekend in het zuiden van Spanje ontvoerd. Het zou gaan om een handlanger van de Marokkaans Nederlandse Said Chaou.
Volgens Spaanse media werd de Nederlander zaterdagavond op de parkeerplaats van een club in Marbella ontvoerd na met zijn auto te zijn klemgereden.
Ooggetuigen stellen zeker acht gewapende mannen te hebben gezien. Het slachtoffer werd in een auto geduwd en meegenomen.
Said Chaou wordt in Marokko verdacht van doodslag, oprichting van een criminele bende, corruptie en internationale drugshandel. Ook in Nederland wordt hij van drugshandel verdacht.
Marokko had in 2018 de uitlevering van Chaou aan Nederland gevraagd. De rechtbank van Breda weigerde toen, wat voor spanningen tussen de twee landen zorgde.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens