30 augustus 2017 - 13:45 - Marokko
Je moest het maar durven. Een staatsziekenhuis heeft zes jaar lang medische certificaten afgeleverd op naam van een arts die al zes jaar dood is.
De arts overleed in 2011 maar bleef heel die tijd blijkbaar voor het ziekenhuis werken…
Volgens Al Massae heeft de politie een onderzoek naar de zaak geopend na de ontdekking van doktersattesten van de overleden arts die gebruikt werden in juridische dossiers.
De krant bericht dat een vrouw onlangs ook een ziektebriefje van 30 dagen op naam van de overleden dokter in het Moulay Youssef ziekenhuis in Casablanca had gekregen. Andere briefjes van 20 dagen werden op naam van dezelfde arts afgeleverd.
Lees meer
Het universitair ziekenhuis Ibn Sina in Rabat heeft een onderzoek gestart naar de vermeende seksuele misbruik van een patiënte door een arts.
De strafkamer bij het hof van beroep in Marrakech heeft strenge straffen uitgesproken tegen de ontvoerders van een baby in een ziekenhuis.
Een arts van rond de zestig jaar is zaterdagochtend dood aangetroffen in zijn praktijk op de gelijkvloers van een gebouw in het centrum van Meknes.
Een vrouw heeft van de rechtbank in Meknes een schadevergoeding van 350.000 dirham toegekend gekregen als gevolg van een ernstige medische fout.
De directeur van een ziekenhuis in Tetouan heeft enkele dagen geleden een beroep gedaan op de politie omdat een spoedarts ’s nachts weigerde zijn werk te doen.
Abdelhafid El Haddad is dood. De demonstrant overleed in het ziekenhuis van Oujda waar hij was overgebracht na een kort verblijf in het ziekenhuis van Al Hoceima.
De rechtbank van El Jadida heeft een exorcist tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de moord op zijn vrouw.
Een arts die in een kliniek in Tetouan werkt, werd positief getest op het coronavirus. De arts bleef echter doorwerken toen de eerste symptomen zich voordeden.
Een arts, tevens eigenaar van een kliniek in Casablanca, is tot 10 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het vervalsen van eigendomsaktes.
Een 14-jarige jongen is eerder deze week overleden na in de regio van Marrakech door een schorpioen te zijn gestoken.