Zoeken

Jongen overleden na steek schorpioen in Marrakech

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Een 14-jarige jongen is eerder deze week overleden na in de regio van Marrakech door een schorpioen te zijn gestoken.

Volgens Al Massae was de jongen in zijn huis in Dar El Jadida toen hij werd gestoken. Een baby werd eveneens gestoken en verkeert in een kritieke toestand in het Mohammed VI ziekenhuis in Marrakech.

In juli waren al drie mensen, waaronder een baby, overleden na door schorpioenen te zijn gestoken in de regio’s van Essaouira en Rhamna. De baby van vijf maanden overleed in het ziekenhuis. Zijn moeder, die ook was gestoken, overleefde. In Rhamna was het slachtoffer een peuter van 3 jaar.

Lees meer

Drie doden door schorpioenensteken in Marokko

Drie mensen zijn in de afgelopen dagen in Marokko omgekomen na door schorpioenen te zijn gestoken.

Peuter overleeft steek giftige schorpioen niet in Marokko

Een jongetje van slechts 3 jaar is afgelopen zaterdag in de regio van Azilal overleden na door een giftige schorpioen te zijn gestoken.

Opnieuw kinderen omgekomen door schorpioensteken in Marokko

Schorpioensteken blijven levens kosten in Marokko. Een gevolg van het warm weer maar ook van de slechte medische infrastructuur.

Opnieuw slachtoffer schorpioenensteek in Chefchaouen

Een docent die begin deze maand in Beni Smih bij Chefchaouen les is beginnen geven, is vorige week overleden na door een schorpioen te zijn gestoken.

Meisje weigert huwelijk en wordt neergestoken in Marokko

Een minderjarig meisje is in het Marokkaanse Settat meerdere keren gestoken na een huwelijksaanvraag te hebben geweigerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team