21 juli 2015 - 17:10 - Marokko
Kim Kardashian vertelt aan wie maar horen wil: "arganolie is een wondermiddel". Op Instagram, Facebook en op haar eigen blog schrijft ze over de voordelen van het vloeibaar Marokkaans goud.
Rijk aan essentiële vetzuren en antioxidanten zoals vitamines C en E, wordt arganolie als een wonderolie en een perfecte dagelijkse schoonheidsmiddel beschouwd. Het wordt ook aanbevolen voor huidproblemen zoals acne of psoriasis waar Kim Kardashian last van heeft.
De realty-ster laat de olie rechtstreeks vanuit Marokko leveren. Ze schrijft dat ze het alle dagen gebruikt omdat het haar huid zacht en glanzend maakt.
Nu ze zwanger is van haar tweede kind, smeert Kim Kardashian ook arganolie op haar buik om huidstriemen te voorkomen.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt