21 december 2024 , 13:50 - Saïd Amraoui - Sport
Yousri Bouzok, de Algerijnse aanvaller van Raja Casablanca, verlaat de Marokkaanse club. Na onderhandelingen tussen de clubleiding en de zaakwaarnemer van de speler is er een overeenkomst bereikt over een minnelijke scheiding.
Hoewel de club het nieuws nog niet officieel heeft bevestigd, melden bronnen dat Raja heeft ingestemd met het vertrek van Bouzok. In ruil daarvoor betaalt de speler een miljoen dirham en ziet hij af van achterstallig loon ter waarde van 1,6 miljoen dirham. Deze financiële regeling maakte een snelle beëindiging van de samenwerking mogelijk.
Lees ook: Algerijnse speler wil weg: chaos bij Raja Casablanca
Aanleiding voor het vertrek is de geleidelijke verwijdering van Bouzok uit het team. Zijn positie binnen de club begon te wankelen na een incident tijdens een wedstrijd in de Afrikaanse Champions League tegen AS FAR. Yousri Bouzok weigerde toen het clubshirt te dragen waarop de volledige kaart van Marokko stond, inclusief de Sahara, wat leidde tot onenigheid.
Lees ook: Algerijnse speler Raja weigert te spelen met shirt met kaart Marokko
Yousri Bouzok kwam in de zomer van 2022 over van Paradou AC uit Algerije en speelde zich snel in de basis. Hij speelde een belangrijke rol in het winnen van de landstitel en de Trooncup vorig seizoen. Met zestien doelpunten en elf assists in 35 wedstrijden was hij een van de smaakmakers van de Marokkaanse competitie.
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent