7 januari 2025 - 12:10 - Sport
Hakim Ziyech staat voor vertrek bij Galatasaray. De 31-jarige Atlas Leeuw zou kunnen terugkeren naar de Premier League. Volgens Turkse media heeft Ziyech gesprekken gehad met Wolverhampton Wanderers over een transfer.
De gesprekken tussen Hakim Ziyech en de clubleiding van Wolverhampton Wanderers zouden al gaande zijn. De nieuwe Portugese coach Vitor Pereira zou fan zijn van Ziyech. De voormalig speler van SC Heerenveen, FC Twente, Ajax en Chelsea heeft nog een contract tot het einde van dit seizoen, maar Galatasaray ziet hem het liefst vertrekken.
Lees ook: Europese club haakt af voor Hakim Ziyech
Hakim Ziyech kan dus terugkeren in de Premier League, waar hij eerder voor Chelsea speelde. In 107 wedstrijden voor Chelsea scoorde hij 14 keer en gaf hij 13 assists. In 2021 won hij onder Thomas Tuchel de Champions League met de Londense club.
Lees ook: Hakim Ziyech eist megabedrag voor vertrek van Galatasaray
De Atlas Leeuw komt dit seizoen weinig aan spelen toe bij Galatasaray, waarmee hij vorig seizoen kampioen van Turkije werd. Door blessures en andere tegenslagen speelde hij slechts elf wedstrijden, waarvan vijf in de competitie. Ziyech begon in slechts vier duels in de basis. De Marokkaanse international traint niet meer mee met de groep en een vertrek lijkt onvermijdelijk.
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren