4 januari 2022 - 18:30 - Wereld
Al-Jazeera journalist Jamal Rayyan, bekend om zijn kritiek op Marokko, beschuldigt het koninkrijk van pogingen om zijn telefoon te hacken.
"Dringend. Als gevolg van kritiek op de normalisatie, proberen het Marokkaanse regime, de Emiraten en de zionistische entiteit, mijn telefoon momenteel binnen te dringen. Die zal dus worden afgesloten en een andere telefoon en een nieuw nummer zullen worden gebruikt," schrijft de journalist in een bericht op zijn Twitter-account.
Lees ook: Pegasus-affaire: Israël verwerpt beschuldigingen van spionage door Marokko
In een andere Tweet zegt Jamal Rayyan dat de Twitter-administratie hem een waarschuwing heeft gestuurd over een poging om zijn account te stelen. "Waar komt deze dief vandaan? Van Marokko, de Emiraten of de Zionistische entiteit die gewend is Palestijns land te stelen? Wegens mijn kritiek op de normalisatie worden nog steeds rapporten opgesteld door het Marokkaanse regime, de Emiraten en de Zionistische entiteit en wordt mijn account regelmatig gesignaleerd, maar de Twitter-administratie verwerpt deze klachten. Dank aan de Twitter-administratie voor het opkomen voor de waarheid, en dank voor uw steun voor deze account," schreef hij.
Lees ook: Algerije reageert op nieuws over spionage door Marokko
Jamal Rayyan is één van de bekendste tegenstanders van de normalisering van de diplomatieke betrekkingen tussen Marokko en Israël.
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia