7 september 2022 , 08:00 - Laila Amraoui - Sport
Ajax heeft Mohamed Ihattaren niet ingeschreven voor de Champions League. De Amsterdammers beginnen de Champions League woensdag met een thuiswedstrijd tegen Rangers FC. Liverpool.
De deadline voor het inschrijven van spelers voor de Champions League verliep afgelopen vrijdag. De UEFA heeft op basis van deze informatie de spelerslijst van Ajax bijgewerkt en Ihattaren staat er niet tussen. Trainer Alfred Schreuder gaf eerder ook al aan dat hij Ihattaren voorlopig nog niet op het veld verwacht. De 20-jarige speler is al geruime tijd geen onderdeel meer van de selectie, schrijft het AD.
Lees ook: Mo Ihattaren "welkom" op trainingen Ajax
Ihattaren ontbrak volgens de Amsterdamse club in eerste instantie omdat hij niet fit zou zijn, maar De Telegraaf schreef later dat hij afwezig is vanwege bedreigingen uit het criminele milieu. Dit wierp een schaduw over een nochtans veelbelovende voorbereiding.
Lees ook: Ajax wil contract Ihattaren ontbinden wegens vermeende banden met Mocromaffia
Woensdag speelt Ajax zijn eerste groepswedstrijd van de Champions League tegen Rangers FC. De wedstrijd begint om 18.45 uur in de Johan Cruijff ArenA. Om 21.00 uur neemt Napoli het in eigen huis op tegen Liverpool.
Algerijnse televisie boycot Afrika Cup-wedstrijden Marokko
Walid Regragui bant clans uit Marokkaans elftal
Qatarese koninklijke familie strijkt neer in Zuid-Marokko
Algerijnse voetbalfans betalen fortuin voor Afrika Cup in Marokko
Tetouan doorstaat zwaarste regenval in 30 jaar tijd
Zwart beeld dreigt voor Marokkaanse IPTV-kijkers tijdens Afrika Cup
Walid Regragui bant clans uit Marokkaans elftal
Algerijnse voetbalfans betalen fortuin voor Afrika Cup in Marokko
Recordpremies voor Afrika Cup in Marokko
Klap voor Marokko: Achraf Hakimi mist start Afrika Cup
"Lamine Yamal heeft een fout gemaakt door Spanje te kiezen en niet Marokko!"
16-jarig fenomeen Ziyad Baha op weg naar Europese topclub
Marokko wint Arab Cup na krankzinnige finale tegen Jordanië
Manchester United vangt bot bij FIFA na klacht over Noussair Mazraoui