Meisje (6) overleden: eenvoudige operatie loopt fataal af in Agadir
Een zesjarig meisje is dinsdag overleden in een kliniek in Agadir, na een operatie om haar amandelen te laten verwijderen. Haar familie vermoedt een medische fout.
- Marokko
Agadir maakt schoon schip met achtergelaten auto’s en vrachtwagens. De autoriteiten willen de stad aantrekkelijker maken door wrakken die op straat en langs trottoirs staan te verwijderen.
De gemeentelijke diensten hebben de eigenaren van de achtergelaten voertuigen gesommeerd om deze zo spoedig mogelijk weg te halen, meldt Al Akhbar. Wie dat niet op tijd doet, riskeert dat het voertuig wordt weggesleept. De eigenaar moet dan niet alleen een boete betalen, maar ook de kosten van het slepen.
Lees ook: Agadir jaagt op oude taxi’s
De operatie, die dinsdag begon, wordt uitgevoerd door de stadsdiensten in samenwerking met de administratieve politie en de nationale veiligheidsdiensten. Het doel is om Agadir te verfraaien en de veiligheid en het vrije verkeer van personen en goederen te waarborgen.
Lees meer
Een zesjarig meisje is dinsdag overleden in een kliniek in Agadir, na een operatie om haar amandelen te laten verwijderen. Haar familie vermoedt een medische fout.
De stad Tanger heeft deze week een grootschalige campagne voor de veiligheid in de stad uitgevoerd. De focus lag met name op de zeedijk, die populair is bij toeristen tijdens de...
Vakantiegangers kunnen weer volop genieten van het strand van Agadir. De autoriteiten hebben de afgelopen tijd flink ingegrepen om de regels te handhaven.
De autoriteiten van El Jadida hebben besloten om mobiele cafés of foodtrucks op specifieke locaties in de stad te verbieden.
Een parkeerwachter in Tiznit is veroordeeld tot acht maanden celstraf en een boete van 1000 dirham vanwege geweldpleging tegen een bankmedewerker.