3 oktober 2022 - 23:00 - Sport
Na het besluit van de Afrikaanse Voetbalfederatie (CAF) om de organisatie van de Afrika Cup 2025 niet aan Guinee toe te vertrouwen, overweegt Marokko het Afrikaans voetbalkampioenschap te hosten. Het koninkrijk zal naar verwachting zijn kandidatuur indienen.
Bronnen binnen de Marokkaanse voetbalbond (FRMF) stellen dat de autoriteiten zich voorbereiden om hun kandidatuur in te dienen bij de CAF, die actief op zoek is naar een nieuwe gastland voor het voetbaltornooi.
Lees ook: Marokko wil Afrika Cup 2025 organiseren
Vrijdag besloot de Afrikaanse Voetbalfederatie dat Guinee niet op tijd over de nodige infrastructuur zal beschikken om het Afrikaans voetbalkampioenschap te hosten.
Lees ook: Wedstrijd Marokko-Guinee uitgesteld, Atlas Leeuwen vast in hotel na staatsgreep
Tijdens een persconferentie hierover verklaarde Patrice Motsepe, voorzitter van de Afrikaanse Voetbalfederatie, dat een nieuwe oproep tot kandidatuur zal worden georganiseerd.
Stranden Al Hoceima veranderen in vuilnisbelt
Marokko’s sleutelrol in cocaïnetransport naar Europa
Klopjacht tegen corruptie in Marokko: 17 rechters verdacht
Marokkaanse diaspora: zo voorkom je boetes op je woning in Marokko
Arrestatie voor "narco-moord" op Nordine in België
Sofian Kiyine: "Alcohol, dat is voorbij. Voor mijn ouders, voor mijn geloof"
Lamine Yamal onder vuur na "vernederend" verjaardagsfeest
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Jamal Ben Saddik maakt comeback in Glory-ring
Lamine Yamal vandaag 18: de dag dat Barça een fortuin investeert
Toekomst sterspelers Marokko baart bondscoach zorgen
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij