9 december 2020 , 11:40 - Mehdi Khabbouj - Sport
Abdou Harroui maakte zijn keuze voor Nederland een tijd geleden al en staat nog altijd achter die keuze. De middenvelder van Sparta Rotterdam wil het EK met Jong Oranje spelen en hoopt ooit geselecteerd te worden voor het Nederlands elftal. Als dat niet in beeld komt, sluit hij alsnog een gang naar Marokko niet uit.
De Sparta-speler zit momenteel bij de selectie van Jong Oranje, maar mag vanwege zijn origine ook uitkomen voor Marokko. "Ik ben wel eens benaderd door de Marokkaanse bond, toen speelde ik nog bij Oranje Onder-20 en ging ik net naar Jong Oranje. Ik zei toen dat ik goed zit bij Jong Oranje. Daar focus ik me op, ik wil graag het EK spelen met Jong Oranje. En wat er later gebeurt, dat zie ik wel." Dat zei hij tegenover Voetbal International tijdens een online talkshow.
Over de toekomst kan Harroui nu dus nog weinig zeggen, hij houdt alle deuren open. Mocht de stap naar het Nederlands elftal op lange termijn uitblijven, dan blijft het alsnog een optie om de overstap te maken naar Marokko.
Sparta won vrijdagavond thuis met 2-1 van FC Emmen, mede dankzij een absoluut pareltje van Harroui. Dit seizoen maakte Harroui vijf doelpunten namens Sparta Rotterdam in twaalf wedstrijden en gaf hij ook een assist.
Marokkaans rijbewijs op de schop, revolutie op komst
As Trump-Mohammed VI bezegelt ongekende militaire alliantie
Grootschalige audit naar verdachte vastgoeddeals in Tanger en Tetouan
Algerije zoekt oorlog, Marokko kiest strategisch geduld
België jaloers: "In Marokko speel je niet met de politie!"
Parlement bespreekt "invasie" Marokkaans grondgebied door Algerijns leger
Walid Regragui test elftal tegen Zuid-Amerikaanse grootmachten
Marokkaanse zwaargewichten dromen van goud op Glory 105
Marokkaanse voetbalbond: "Walid Regragui blijft definitief!"
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Marokkaans elftal kent volgende tegenstander, duel in Madrid gepland
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça