Koning Mohammed VI spreekt Olympisch kampioen Soufiane El Bakkali (video)
Koning Mohammed VI heeft Soufiane El Bakkali gefeliciteerd met zijn overwinning op de Olympische Spelen in Tokio. De Marokkaanse atleet won maandag goud op de 3000m steeple.
- Sport
Anderlecht rekent niet meer op Zakaria Bakkali als potentiële vervanger voor Verschaeren. De Belgische topclub heeft het voormalige toptalent van PSV Eindhoven verbannen naar de B-selectie.
Bakkali speelde ooit voor het Belgisch elftal en gold als één van de grootste talenten van het land, maar de vleugelaanvaller kon dit seizoen geen enkele keer overtuigen en zijn club verwacht niet dat dat verandert in de komende maanden.
Het Nieuwsblad schrijft dat Paars-wit de Belgisch Marokkaanse Rode Duivel in januari zal proberen te verkopen, wat geen eenvoudige opdracht is omdat hij in Brussel één van de grootverdieners is. Hij heeft nog een contract tot 2022.
Dit seizoen mocht Bakkali twee keer meespelen en ondanks goede prestaties tijdens trainingen kon hij niet overtuigen tijdens de wedstrijden tegen Cercle en nog mindere tegen Club Brugge.
Op de website van de club zegt trainer Vincent Kompany dat de beslissing om Zakaria Bakkali naar de B-kern te sturen "een beslissing van de technische staf is, we hebben een brede kern. Soms moet je beslissingen nemen in het belang van de groep." Volgens Kompany is er geen sprake van een blessure en is het ook geen keuze tegen Bakkali. "Dit is een beslissing vóór de groep. Ik heb een goede band met Bakkali."
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft Soufiane El Bakkali gefeliciteerd met zijn overwinning op de Olympische Spelen in Tokio. De Marokkaanse atleet won maandag goud op de 3000m steeple.
Nabil Dirar vertrekt binnenkort bij Fenerbahçe en onderhandelt een terugkeer in het Belgisch kampioenschap. De Marokkaanse international wil terug naar Club Brugge.
De Belgische Marokkaan Anouar Ait El Hadj pakte de voorbije weken uit met schitterende prestaties en is stilaan verzekerd van een vaste plek in de basis van RSC Anderlecht.
Mooie maar moeilijke overwinning voor Soufiane Bakkali. De Marokkaanse atleet won zaterdag goud op de 3000 meter steeple tijdens de Diamond League in Parijs.
De Belgisch-Marokkaanse doelman Elias Mago is verkozen tot de beste doelman van de Euro Youth Cup 2020 en heeft als gevolg de gouden handschoen in ontvangst mogen nemen.