17 maart 2024 - 19:00 - Marokko
De uitspraken van Abdelwahab Doukkali over artiesten die met pensioen gaan zorgen voor ophef. Tijdens de "Nuit marocaine" in Saudi-Arabië stelde hij dat hij dergelijke artiesten als "verraders" beschouwt.
"Een artiest die met pensioen gaat, zie ik als een verrader," aldus Doukkali. Hij vindt het onbegrijpelijk dat een artiest stopt, aangezien kunst een "grote" professie is en de artiest via zijn kunst boodschappen overbrengt.
Lees ook: Paus Benedictus XVI vol lof over Abdelwahab Doukkali
De uitspraken van de zanger werden op sociale media met veel kritiek onthaald. Gebruikers benadrukken dat de keuze om met pensioen te gaan een persoonlijke is en dat elke artiest, gebaseerd op zijn eigen principes en overtuigingen, het recht heeft om op elk moment te stoppen met zijn carrière.
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht
Onvrede in Nador: Tamazight afwezig op nieuwe verkeersborden
Casablanca kleurt Airbus na 1 dollar deal
KSS-III en K2: Marokko’s nieuwe militaire aspiraties