29 september 2022 - 17:00 - Marokko
In Agadir is een vijfjarig meisje overleden aan haar verwondingen, nadat ze werd aangevallen door zwerfhonden. De zaak zorgt voor veel boosheid onder de inwoners van de stad.
In Drarga bij Agadir hebben zwerfhonden een vijfjarig meisje aangevallen. Het kind is aan haar verwondingen bezweken. Volgens het Arabischtalige dagblad Al Ahdath Al Maghribia heeft de gruwelijke scène die werd gefilmd en op sociale media gepubliceerd, voor veel boze reacties gezorgd van internetgebruikers. Geschokt en boos betreuren ze het feit dat het kleine meisje een gemakkelijke prooi werd voor de zwerfhonden in de afgelegen wijk van de stad Agadir, schrijft Le360.
Lees ook: Marokkaanse bedreigd door zwerfhonden dient klacht in
Het slachtoffer is autistisch. Ze verliet op 13 september haar ouderlijk huis in Ait Baha in de wijk Tamaait en kwam niet meer thuis. De bewoners van de douar dachten dat ze ontvoerd was en organiseerden een zoekactie. Het kind werd gevonden in een wijk op de grens tussen de gemeente Drarga en Oulad Dahou en naar het regionale ziekenhuis Hassan II gebracht. Daar overleed ze.
Lees ook: Toeriste overleden na aanval door zwerfhonden in Marokko
De tragedie heeft het een impact op het leven van heel wat gezinnen in de gemeente Drarga. Verschillende vaders en moeders begeleiden sindsdien hun kinderen naar school en terug naar huis, uitgerust met stokken voor het geval dat er plotseling zwerfhonden zouden verschijnen.
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk