19 september 2022 - 11:00 - Marokko
Een 5-jarig meisje is vorige week woensdag overleden na door zwerfhonden te zijn aangevallen in een buitenwijk van Agadir. Het lichaam werd in een vallei nabij Ait Baha Tmaait gevonden.
Le360 bericht dat het lichaam van het kind in stukken werd gevonden. Het jonge slachtoffer speelde nabij het huis van haar ouders. Ze dwaalde al spelend een beetje af en zou op dat moment door een roedel zwerfhonden zijn aangevallen.
Lees ook: Toeriste overleden na aanval door zwerfhonden in Marokko
Wandelaars ontdekten het lichaam en waarschuwden de plaatselijke autoriteiten en de Koninklijke gendarmerie. Het lichaam van het kind werd naar het regionaal ziekenhuis Hassan II in Agadir afgevoerd voor autopsie. De Koninklijke gendarmerie heeft een onderzoek ingesteld.
Lees ook: Mohammed VI laat kind dat door zwerfhonden verminkt werd naar Nederland overbrengen (video)
Geschokte inwoners roepen op tot de organisatie van grootschalige campagnes om zwerfhonden, die een groot gevaar zijn geworden voor zowel kinderen als volwassenen, te "elimineren", concludeert dezelfde bron.
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko