19 september 2022 - 11:00 - Marokko
Een 5-jarig meisje is vorige week woensdag overleden na door zwerfhonden te zijn aangevallen in een buitenwijk van Agadir. Het lichaam werd in een vallei nabij Ait Baha Tmaait gevonden.
Le360 bericht dat het lichaam van het kind in stukken werd gevonden. Het jonge slachtoffer speelde nabij het huis van haar ouders. Ze dwaalde al spelend een beetje af en zou op dat moment door een roedel zwerfhonden zijn aangevallen.
Lees ook: Toeriste overleden na aanval door zwerfhonden in Marokko
Wandelaars ontdekten het lichaam en waarschuwden de plaatselijke autoriteiten en de Koninklijke gendarmerie. Het lichaam van het kind werd naar het regionaal ziekenhuis Hassan II in Agadir afgevoerd voor autopsie. De Koninklijke gendarmerie heeft een onderzoek ingesteld.
Lees ook: Mohammed VI laat kind dat door zwerfhonden verminkt werd naar Nederland overbrengen (video)
Geschokte inwoners roepen op tot de organisatie van grootschalige campagnes om zwerfhonden, die een groot gevaar zijn geworden voor zowel kinderen als volwassenen, te "elimineren", concludeert dezelfde bron.
Imen Es opnieuw zwanger
Assala Nasri toont respect voor Abdelwahab Doukkali met handkus (video)
Romain Saïss leeft mee met Hakim Ziyech (foto)
Marokko moderniseert spoorwegnet met 100 nieuwe treinen
Moeilijke periode voor Sofyan Amrabat
Duitsland vraagt uitlevering Marokkanen voor plofkraken
Marrakech bij 10 meest romantische steden ter wereld
Jaar na overlijden Rayan kondigen ouders goed nieuws aan (video)
Marokko en Spanje willen tunnelproject op gang brengen
Wintervakantie: Marokko in, Dubai out
Imam hangt zichzelf op in Tiznit
Marokko 3e beste bestemming in Arabische wereld
Repatriëring lichaam in Algerije vermoorde Marokkaanse
Administrator social media FIFA is Marokkaan