19 augustus 2023 , 12:00 - Nawel Serdouni - Sport
Yassine Bounou heeft officieel de overstap gemaakt naar de Saoedische club Al Hilal, waar hij een salaris zal ontvangen dat zes keer hoger is dan wat hij verdiende bij FC Sevilla. De Marokkaanse doelman tekende een contract voor drie jaar.
De Atlas Leeuw begint zijn nieuwe avontuur in Saoedi-Arabië na vier succesvolle jaren bij Sevilla FC, waaronder twee Europa League-titels en drie opeenvolgende vierde plaatsen. Prestaties die de Andalusische club sinds de jaren 1960 niet meer had behaald.
Lees ook: Yassine Bounou naar Saoedi-Arabië (officieel)
Na zijn laatste wedstrijd tegen Manchester City in de Europese Supercup (1-1, 4-5 na strafschoppen), vertrok Yassine Bounou naar Riyad in Saoedi-Arabië, om zijn transfer naar Al Hilal af te ronden. Sevilla zal 21 miljoen euro ontvangen, meldt Marca, eraan toevoegend dat dit bedrag zeer welkom is voor de Andalusische club die financiële problemen kent. Bounou zal ook aanzienlijke voordelen genieten, aangezien zijn "nieuwe salaris zes keer hoger is dan wat hij in Sevilla verdiende". Zijn jaarlijkse salaris bedraagt 15 miljoen euro.
Lees ook: Hoe Yassine Bounou de Spaanse keeper om de tuin leidde in Qatar (video)
"Bono" kwam in 2020 naar Andalusië vanuit Girona. Hij incasseerde 141 doelpunten en hield de bal 58 keer tegen. De Marokkaanse international scoorde zelfs een doelpunt tijdens de 28e speeldag van het seizoen 2020-2021. Na zijn vertrek wordt hij vervangen door Marko Dmitrovic.
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière