Zoeken

Wereld-Marokkanen met ruim 100.000 euro betrapt in Tanger Med

- Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Douaniers in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, hebben maandag de smokkel van 103.500 euro kunnen voorkomen.

Persagentschap MAP vernam van douanebronnen dat twee verdachten werden gearresteerd. Ze wilden het geld Marokko binnensmokkelen zonder het te melden bij de autoriteiten.

Een eerste geldbedrag van 66.000 euro werd in de reiskoffer gevonden van een wereld-Marokkaan die net met een bus was aangekomen. Dezelfde dag werd een andere reiziger met 37.500 euro in zijn voertuig betrapt.

In Marokko is een toestemming van het wisselkantoor verplicht om grote geldbedragen het land in- of uit te voeren.

Lees meer

Marokkaanse douane onderschept half miljoen dirham bij grens Sebta

De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta ruim een half miljoen dirham onderschept.

Marokko: wereld-Marokkanen met 107.000 euro betrapt in Tanger Med

De Marokkaanse douane heeft de inbeslagneming aangekondigd van tienduizenden euro’s in de haven Tanger Med.

Tanger Med: 33.000 euro gevonden in spullen wereld-Marokkaan

In de nacht van zondag op maandag heeft de Marokkaanse douane opnieuw een poging tot geldsmokkel verijdeld in de haven Tanger Med.

Douane Tanger Med onderschept 47.000 euro

Douaniers hebben zaterdag in de haven Tanger Med een geldsmokkel verijdeld en 47.000 euro in beslag genomen.

Europese Marokkaan met 54.000 euro betrapt in Tanger Med

In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko hebben douaniers eerder deze week een wereld-Marokkaan betrapt met 54.160 euro.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team