Marokko: 1,34 miljoen dirham juwelen en smartphones onderschept
De Marokkaanse douane heeft deze week in de haven Tanger Med voor 1,34 miljoen dirham aan smokkelwaar in beslag genomen.
19 juni 2018 - 11:53 - Marokko
De Marokkaanse douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta ruim een half miljoen dirham onderschept.
Een eerste geldbedrag van 440.000 dirham werd in de bagage van een man uit de Verenigde Arabische Emiraten gevonden.
Tijdens een tweede controle werd een man, waarvan de identiteit niet werd vrijgegeven, met ruim 11.000 euro betrapt. Het geld was in krantenpapier ingepakt en in zijn auto verstopt. Het voertuig was in Marokko gehuurd.
Beide verdachten wilden Marokko verlaten zonder het geld bij de autoriteiten aan te geven. Het is echter bij de wet verplicht om toestemming te hebben van het Wisselkantoor om grote geldbedragen in- of uit te voeren.
Lees meer
De Marokkaanse douane heeft deze week in de haven Tanger Med voor 1,34 miljoen dirham aan smokkelwaar in beslag genomen.
De douane heeft bij de grensovergang Bab Sebta een grote lading psychotrope pillen onderschept.
Mooie vangst van de Marokkaanse douane. Een horloge met een waarde van 500.000 dirham werd enkele dagen geleden bij de grensovergang van Sebta in beslag genomen.
Douaniers hebben zaterdag in de haven Tanger Med een geldsmokkel verijdeld en 47.000 euro in beslag genomen.
De Marokkaanse douane heeft afgelopen vrijdag bij Bab Sebta 209 smartphones en 50 iPad’s in een voertuig afkomstig uit Spanje onderschept.