Zoeken

Wereld-Marokkanen met tienduizenden euro’s betrapt in Tanger

28 november 2018 - 14:20 - Marokko

Geschreven door Said A.

In de afgelopen weken werden meerdere geldbedragen en goederen door de douane in beslag genomen in de haven Tanger Med.

Afgelopen weekend werd een in het buitenland gevestigde Marokkaan met 15.000 euro in zijn bagage betrapt. De man had de boot in Algeciras genomen en wilde het geld naar Marokko smokkelen zonder het bij de autoriteiten te melden.

Op maandag nam de douane in dezelfde haven 16.700 Britse pond, 51.000 euro en 25 nieuwe en gebruikte laptops in beslag. Het geld en de laptops werden bij twee passagiers op weg naar Marokko gevonden.

In een auto met een Spaans kentekennummer werden tevens 30 nieuwe en 15 gebruikte smartphones gevonden en tijdens een andere controle 24 smartphones, vijf schermen en auto diagnose apparatuur.

Lees meer

Marokko: wereld-Marokkanen met 107.000 euro betrapt in Tanger Med

De Marokkaanse douane heeft de inbeslagneming aangekondigd van tienduizenden euro’s in de haven Tanger Med.

Spaanse Marokkaan met 123.000 euro betrapt in Tanger Med

De douanediensten in de haven Tanger Med hebben opnieuw een geldsmokkel voorkomen. Een Marokkaan uit Spanje werd met 123.000 euro betrapt.

Franse Marokkaan met 40.320 euro gearresteerd in Tanger Med

De douane in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, heeft zondag een bedrag van 40.320 euro in beslag genomen.

Europese Marokkaan met 54.000 euro betrapt in Tanger Med

In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko hebben douaniers eerder deze week een wereld-Marokkaan betrapt met 54.160 euro.

Wereld-Marokkaan met ruim 100 laptops betrapt in Tanger Med

Drukke week voor de Marokkaanse douane in de haven Tanger Med. Enkele dagen geleden werden 130 laptops, drugs en grote sommen geld in de haven onderschept.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team