Zoeken

Wereld-Marokkanen met tienduizenden euro’s betrapt in Tanger

- Marokko

Geschreven door Said A.

In de afgelopen weken werden meerdere geldbedragen en goederen door de douane in beslag genomen in de haven Tanger Med.

Afgelopen weekend werd een in het buitenland gevestigde Marokkaan met 15.000 euro in zijn bagage betrapt. De man had de boot in Algeciras genomen en wilde het geld naar Marokko smokkelen zonder het bij de autoriteiten te melden.

Op maandag nam de douane in dezelfde haven 16.700 Britse pond, 51.000 euro en 25 nieuwe en gebruikte laptops in beslag. Het geld en de laptops werden bij twee passagiers op weg naar Marokko gevonden.

In een auto met een Spaans kentekennummer werden tevens 30 nieuwe en 15 gebruikte smartphones gevonden en tijdens een andere controle 24 smartphones, vijf schermen en auto diagnose apparatuur.

Lees meer

Tanger Med: wereld-Marokkanen hadden 110.000 euro in bagage

Bijna dagelijks worden grote geldbedragen onderschept in de haven Tanger Med. Eerder deze week werd nog eens 110.000 euro van wereld-Marokkanen in beslag genomen.

Wereld-Marokkaan met honderden smartphones betrapt in Tanger Med

De Marokkaanse douane heeft zaterdag in de haven Tanger Med honderden smartphones ontdekt in de auto van een in het buitenland gevestigde Marokkaan.

Wereld-Marokkaan met ruim 100 laptops betrapt in Tanger Med

Drukke week voor de Marokkaanse douane in de haven Tanger Med. Enkele dagen geleden werden 130 laptops, drugs en grote sommen geld in de haven onderschept.

Tanger Med: 33.000 euro gevonden in spullen wereld-Marokkaan

In de nacht van zondag op maandag heeft de Marokkaanse douane opnieuw een poging tot geldsmokkel verijdeld in de haven Tanger Med.

Marokkaan uit Italië met tienduizenden euro’s betrapt in Tanger Med

Nieuwe geldvangst in de haven Tanger Med. Een Marokkaan uit Italië is door de douane gearresteerd met 130.000 euro in zijn bagage.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team