8 oktober 2012 , 11:35 - Fouad Badel - Sport
In geval van overwinning tegen Mozambique op 13 oktober, zullen de Atlas Leeuwen elk een bonus van 200.000 dirham krijgen. Aan bondscoach Rachid Touassi, beloofde de Marokkaanse voetbalbond 600.000 dirham.
Vorige week had de nieuwe bondscoach van Marokko 26 spelers opgeroepen tegen Mozambique, waarvan een meerderheid in het Marokkaans kampioenschap speelt. Touassi zal mijn zijn spelers een 3-0 score moeten halen om naar de Afrika Cup 2013 te mogen gaan.
Tickets voor de wedstrijd Marokko-Mozambique zullen vanaf dinsdag 9 oktober te koop zijn in Casablanca en Marrakech.
Volgens bronnen van de voetbalbond, vrezen de autoriteiten voor incidenten als Marokko tegen Mozambique verliest in het stadion van Marrakech.
Meer dan 8.000 politieagenten zullen dus zorgen voor de veiligheid in en rondom het stadion, dat al meermaals is vernield sinds de opening vorig jaar.
Jordaanse speler excuseert zich bij Tarik Sektioui
Abderrazak Hamdallah zegt Marokko vaarwel
Waterparadox in Driouch: droogte én overstromingen
Marokko begint als topfavoriet, missie is vloek van 1976 doorbreken
Algerijnse delegatie verbergt beeld Koning Mohammed VI, onvrede in Rabat
Europese voetbaltop naar Marokko: clubs zien 135 spelers vertrekken
Jordaanse speler excuseert zich bij Tarik Sektioui
Abderrazak Hamdallah zegt Marokko vaarwel
Marokko begint als topfavoriet, missie is vloek van 1976 doorbreken
Europese voetbaltop naar Marokko: clubs zien 135 spelers vertrekken
Walid Regragui haalt uit naar supporters voor openingsduel
Marokko opent Afrika Cup tegen de Comoren: tijd en zenders
Luxe positie voor Souffian El Karouani
Marokko wint strijd om toptalent Ayyoub Bouaddi