8 oktober 2012 , 11:35 - Nawel Serdouni - Sport
In geval van overwinning tegen Mozambique op 13 oktober, zullen de Atlas Leeuwen elk een bonus van 200.000 dirham krijgen. Aan bondscoach Rachid Touassi, beloofde de Marokkaanse voetbalbond 600.000 dirham.
Vorige week had de nieuwe bondscoach van Marokko 26 spelers opgeroepen tegen Mozambique, waarvan een meerderheid in het Marokkaans kampioenschap speelt. Touassi zal mijn zijn spelers een 3-0 score moeten halen om naar de Afrika Cup 2013 te mogen gaan.
Tickets voor de wedstrijd Marokko-Mozambique zullen vanaf dinsdag 9 oktober te koop zijn in Casablanca en Marrakech.
Volgens bronnen van de voetbalbond, vrezen de autoriteiten voor incidenten als Marokko tegen Mozambique verliest in het stadion van Marrakech.
Meer dan 8.000 politieagenten zullen dus zorgen voor de veiligheid in en rondom het stadion, dat al meermaals is vernield sinds de opening vorig jaar.
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière