24 maart 2024 - 19:00 - Sport
De geruchten over een conflict tussen Hakim Ziyech en Brahim Diaz na de vriendschappelijke wedstrijd tussen Marokko en Angola zijn ongegrond, meldt een woordvoerder van de Marokkaanse voetbalbond (FRMF).
Morad Moutaouakkil ontkent dat er tijdens, voor of na de wedstrijd enige problemen waren tussen de twee spelers. "Alles is goed verlopen," aldus de woordvoerder.
Lees ook: Marokko wint nipt van Angola dankzij doelpunt in eigen kamp
De speculaties ontstonden door de strategie van Marokko bij het nemen van vrije trappen. Daarbij stonden drie spelers - Brahim Diaz, Achraf Hakimi en Hakim Ziyech - samen rond de bal.
Lees ook: Komst Brahim Diaz problematisch voor Hakim Ziyech?
Diaz, die zijn debuut maakte voor Marokko, was na de wedstrijd erg tevreden. "Het was een speciale dag," zei hij tegen de pers. "Ik heb veel liefde ontvangen en ik ben trots om Marokkaan te zijn." De middenvelder van Real Madrid was blij dat zijn ploeggenoten hem veelvuldig de bal aanspeelden.
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
België waarschuwt reizigers voor Marokko
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Fikse boete voor man die uitkering ontving tijdens vakantie in Marokko
Geen schaduw, wel palmbomen: kritiek in Marokko
Controverse rond Algerijnse scheidsrechter en Royal Air Maroc
Achraf Hakimi en Imaan Hammam in koppel?
Vader Lamine Yamal voor de rechter, dubbele rol in steekpartij
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg