6 februari 2012 - 09:06 - Sport
De Atlas Leeuwen bereiden zich reeds voor op de Afrika Cup 2013. Zij zullen op 29 februari een vriendschappelijke wedstrijd spelen tegen Burkina Faso in Marrakech.
Marokko werd uitgeschakeld in de eerste ronde van de Afrika Cup 2012 na twee opeenvolgende nederlagen tegen Tunesië (2-1) en Gabon (3-2).
Eric Gerets had aan het einde van de wedstrijd Marokko-Gabon (2-3) beloofd dat enkel de beste elementen van de Marokkaanse selectie gingen "overleven".
De bondscoach, al een paar dagen terug in Marokko, zou reeds het land hebben verlaten voor Europa, waar hij nieuwe talenten zoekt voor het Marokkaans team.
De 29e editie van de Afrika Cup zal plaatsvinden in Zuid-Afrika begin 2013. De Afrikaanse voetbalbond wil namelijk de Afrika Cup in de toekomst houden in oneven jaren (2013, 2015 in Marokko, 2017, ...).
Bankmedewerker in Rabat gaat lopen met geld klanten
Bekende chirurg Hassan Tazi in tranen in rechtbank
Belangrijke steun voor onderzeese kabel Marokko-Verenigd Koninkrijk
Zeemacht: Spanje sterker dan Marokko
Turkse christenen bieden hulp in Marokko na aardbeving
Hachim Mastour: "Ik heb betaald voor mijn keuze om voor Marokko te spelen"
Hachim Mastour: "Ik heb betaald voor mijn keuze om voor Marokko te spelen"
Zakaria Aboukhlal: grote tegenvaller voor Marokko
Afrika Cup 2025: hoe Marokko Algerije versloeg (score)
Achraf Hakimi vindt rust bij PSG na moeilijke scheiding
Marokko werft zaalvoetbalcoach aan via... WhatsApp
Slechte start voor Selim Amallah bij Valencia FC
Spaanse journalist beschuldigd van racisme tegen Lamine Yamal
Er Ramy, de metamorfose van een Marokkaanse MMA-ster