4 juli 2012 - 14:00 - Sport
Op donderdag 5 juli wordt in Johannesburg geloot voor de derde en laatste kwalificatieronde van de Afrika Cup 2013. Marokko zal dan zijn tegenstanders kennen.
De Atlas Leeuwen zitten in pool A volgens de Marokkaanse voetbalbond, samen met Angola, Burkina Faso, Kameroen, Equatoriaal Guinea, Gabon, Ghana, Guinee, Ivoorkust, Mali, Nigeria, Soedan, Tunesië, Zambia en Algerije.
De heen-wedstrijden voor de laatste ronde van de Afrika Cup 2013, zijn gepland van 7 tot 9 september, en de terugmatchen van 12 tot 14 oktober. Daarbij zullen 15 teams plus Zuid-Afrika, zich kwalificeren voor de Afrika Cup van volgend jaar.
De Afrik Cup 2013 wordt tussen 19 januari en 10 februari gespeeld in de Zuid-Afrikaanse steden Johannesburg, Durban, Rustenburg, Nelspruit en Port Elizabeth.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie