Wedstrijd Marokko - Tunesië vandaag
Marokko speelt vandaag, maandag 23 januari, tegen Tunesië in Libreville, Gabon, voor de eerste ronde van groep C in de Afrika Cup 2012.
23 januari 2012 - 22:11 - Sport
Marokko startte de Afrika Cup 2012 met een nederlaag 1-2 tegen Tunesië, maandag in Libreville, Gabon.
Ondanks een veelbelovend begin werden de Atlas Leeuwen afgekoeld in de 34e minuut door een eerste Tunesische doelpunt van Khaled Korbi. Youssef Msakni verergerde de score in de 75e minuut.
Marokko is erin geslaagd om de kloof te verkleinen in de 86e minuut dankzij een goal van de aanvoerder van de Leeuwen, Houssine Kharja.
De Atlas Leeuwen zullen vrijdag 27 januari Gabon moeten verslagen om te hopen op een plaats in de kwartfinales.
Groep C
| 1 | Gabon | 3 pt | +2 | 1 wedstrijd |
| 2 | Tunesië | 3 pt | +1 | 1 wedstrijd |
| 3 | Marokko | 0 pt | -1 | 1 wedstrijd |
| 4 | Niger | 0 pt | -2 | 1 wedstrijd |
Lees meer
Marokko speelt vandaag, maandag 23 januari, tegen Tunesië in Libreville, Gabon, voor de eerste ronde van groep C in de Afrika Cup 2012.
Marokko, met 3-2 geëlimineerd uit de Afrika Cup door Gabon vrijdag, speelt dinsdag 31 januari zijn laatste wedstrijd van de competitie tegen Niger.
Marokko eindigde dinsdagavond de Afrika Cup 2012 met een 1-0 overwinning op Niger, in Libreville, Gabon.
De Atlas Leeuwen spelen vanavond hun laatste kaart in de Afrika Cup 2012 tegen gastland Gabon. Bondscoach Eric Gerets is ervan overtuigd dat Marokko het beste team heeft van de...
Marokko heeft op maandag 23 januari in Libreville, Gabon, een voetbalwedstrijd 2-1 verloren tegen Tunesië in de Afrika Cup 2012.