20 april 2024 , 20:45 - Saïd A. - Sport
Bondscoach Walid Regragui heeft besloten om de datum van de bijeenkomst van de Atlas Leeuwen vervroegen in aanloop naar de cruciale WK-kwalificatiewedstrijden tegen Zambia en Congo. De wedstrijden, die tellen voor de kwalificatie voor het WK 2026, vinden plaats op 3 en 10 juni.
Vanwege de Europese competities die tot half mei doorgaan, heeft Regragui de datum van de bijeenkomst van de Atlas Leeuwen vervroegd van 3 juni naar 1 juni. De Marokkaanse bondscoach heeft zijn fysieke trainer, Eduardo Domínguez, gevraagd om een intensief programma op te stellen voor de Marokkaanse spelers die in de Europese competities uitkomen.
Lees ook: Marokko-team: deze spelers hopen op oproep van Walid Regragui
Sofyan Amrabat mist de wedstrijd tegen Zambia op 3 juni in Marokko vanwege een schorsing van één wedstrijd na zijn rode kaart in de achtste finales van de Afrika Cup 2023 tegen Zuid-Afrika.
Lees ook: Walid Regragui puzzelt met selectie
Op 10 juni nemen Achraf Hakimi en zijn teamgenoten het in Brazzaville op tegen Congo. Walid Regragui is nog steeds bezig met het finetunen van zijn selectie voor deze twee cruciale wedstrijden.
Marokko nieuwe hotspot voor Russen
Stilte voor de storm bij Marokkaans elftal? FRMF zwijgt
Marokko rekent voortvluchtige drugscrimineel in voor Interpol
Proces "kleine martelaartje van de A10" Inass na 40 jaar eindelijk gepland
Bloedige afrekening in Nador: man in auto doodgeschoten
Buitenlanders pompen miljarden in Marokkaans vastgoed
Stilte voor de storm bij Marokkaans elftal? FRMF zwijgt
Voetballer Moghreb Tetouan zwemt naar Spanje: "Alles voor een profcontract"
Bondscoach Nigeria na halve finale tegen Marokko: "Nog nooit zo’n wedstrijd meegemaakt!"
Jaouad Belmehdi zoekt rust in Marokko na zware knock-out
Azzedine Ounahi eindelijk ok
Ziyech onder vuur na emotionele reactie in CAF Confederation Cup
Wereld keek massaal mee naar Marokkaans succesverhaal
Juridisch schaakspel tussen Marokko en Senegal bereikt kookpunt