25 mei 2024 - 10:00 - Sport
Bondscoach Walid Regragui heeft de bekendmaking van de selectie voor de aankomende WK-kwalificatiewedstrijden uitgesteld. De Atlas Leeuwen nemen het in juni op tegen Zambia en Congo, maar de selectie wordt pas volgende week bekendgemaakt.
De vertraging is te wijten aan de drukke clubagenda van veel potentiële selectiespelers. Zo spelen Achraf Hakimi (PSG), Sofyan Amrabat (Manchester United) en Amine Adli (Leverkusen) dit weekend allemaal een belangrijke finale met hun respectievelijke clubs. Ook Soufiane Rahimi (Al Ain) en Reda Slim (Al Ahly) komen nog in actie in de continentale clubcompetities.
Lees ook: WK 2026: waar en wanneer de wedstrijd Marokko-Zambia bekijken?
Walid Regragui wil alle spelers de kans geven om zich te bewijzen en kiest daarom pas na afloop van deze finales zijn definitieve selectie. De bondscoach beseft dat dit een risico met zich meebrengt, maar hij is ervan overtuigd dat hij de juiste keuze zal maken.
Lees ook: Kwalificatie WK-2026: Walid Regragui heeft luxe-probleem
De Marokkaanse fans zullen dus nog even moeten wachten om te weten wie hun land zullen vertegenwoordigen in de cruciale duels tegen Zambia en Congo. De verwachting is dat Walid Regragui een sterke selectie zal oproepen, met veel talentvolle spelers die de ambitie hebben om zich te plaatsen voor het WK 2026 in Noord-Amerika.
Marokko zet zich schrap voor extreem weer
Verwarde Marokkaanse van dak in Istanbul gehaald en land uitgezet
Marokko’s kostbaarste exportproduct: zijn eigen talent
Woede over rederij Balearia op Marokko-route
’Imad Marrakech’ gaf vanuit Brusselse cel opdracht voor (vergis)moord
Ruzie over service in restaurant, meerdere arrestaties in Marokko
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug
Marokko strijdt om supertalent Ayyoub Bouaddi