2 april 2025 , 22:10 - Laila A. - Sport
De Marokkaanse Voetbalbond (FRMF) heeft de geruchten ontkracht over een vermeende beëindiging van het contract van bondscoach Walid Regragui.
Een bron binnen de FRMF heeft benadrukt dat deze geruchten, die verspreid werden door Zuid-Afrikaanse media en suggereerden dat Regragui zou worden vervangen door de Spaanse trainer José Riveiro van Orlando Pirates, ongefundeerd zijn.
Lees ook: Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Volgens een verantwoordelijke van de FRMF is deze informatie onderdeel van een desinformatiecampagne, geleid door Algerijnse media. Het doel van deze campagne zou zijn om de stabiliteit van het Marokkaans team te verstoren in aanloop naar belangrijke wedstrijden en om het succesvolle model van het Marokkaanse voetbal, dat op continentaal niveau bewondering oogst, te ondermijnen.
Lees ook: Walid Regragui zwaar bekritiseerd
De FRMF heeft duidelijk gemaakt dat er geen plannen zijn voor een wijziging in de technische staf van de Atlas Leeuwen. Deze ontkenning volgt op eerdere geruchten over een vermeende terugtrekking van Marokko als organisator van de Afrika Cup 2025, waarbij de capaciteit van het koninkrijk om dit toernooi te organiseren in twijfel werd getrokken.
Bloedige interventie in Tanger: militair in gezicht gestoken
Saïdia wil af van winterslaap, rekent op Marokkaanse diaspora
Marokko ontdekt nepconsulaat na grootschalige visafraude
Tanger rekent af met Marokkaans-Spaanse drugsbaron ’Rebrab’
PSG zet vol in op Ayyoub Bouaddi, nieuwe Atlas Leeuw centraal in €50 miljoen-strijd
Marokkaanse dirham onder druk door dure euro
PSG zet vol in op Ayyoub Bouaddi, nieuwe Atlas Leeuw centraal in €50 miljoen-strijd
Spanje krabbelt terug over locatie finale WK 2030
Yassir Zabiri, van WK-topscorer naar Europese miljoenenmarkt
Ongelooflijke ironie van de CAF: eerst sancties tegen Marokko, pas daarna de regels hervormen!
"Verraad!": oud-voorzitter CAF-tuchtcommissie hekelt sancties Afrika Cup-finale
WK-ruzie barst los: Marokko haalt fel uit naar Spanje
Bilal Ould-Chikh wil weg uit Marokko
Ultras Ittihad Tanger boycotten nieuw stadion